MŮJ  JOB

NEŽIJEME PROTO, ABYCHOM JEN PRACOVALI, ALE PRACUJME PROTO, ABYCHOM ŽILI!

Vedlejší příjem

Hledáte příležitost, přivýdělek, práci z domu, kde si můžete doplnit měsíční  příjem o 5 - 25 tis. Kč, aniž by to ohrozilo  Vaše stávající zaměstnání?

Zisková kariéra

Nebo hledáte zcela novou kariéru, kde byste o výši svých příjmů rozhodovali sami, pouze na základě toho, kolik času a jakou aktivitu v průběhu dne vynaložíte?

Časová svoboda

Potřebujete, nebo chcete být doma s dětmi a přitom  pracovat  v  denní  dobu ,  která  Vám vyhovuje?

Atraktivní obor

Chcete pracovat pro sebe a ne pro někoho jiného? Máte blízko ke zdravému životnímu stylu?

Chcete nás kontaktovat?

Přivýdělek - Změna - Kariéra

Otevírá se jedinečná šance pro ty, kteří se nespokojí s nudnou a jednotvárnou prací, kteří hledají změnu, přivýdělek, práci z domu, nebo novou kariéru a za vynaložené úsilí chtějí být náležitě finančně odměněni. Hledáme vážné a seriózní zájemce pro dlouhodobou spolupráci na vedlejší, nebo hlavní činnost. Náplň pracovní činnosti se odvíjí od aktivit obchodně poradenské firmy v oboru zdravého životního stylu. Pro komunikaci s klienty a spolupracovníky využíváme nejnovější technologie, které umožňují tuto činnost vykonávat částečně či zcela z domova s flexibilní pracovní dobou.

Náplň práce

  • Jedná se o zajištění chodu a obsluhy internetových obchodů, pracujeme v obchodní oblasti prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme a to můžete realizovat z domova, z chaty na horách, z pláže od moře, odkudkoliv, kde máte připojení na internet a telefon. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Následně pak poskytujeme řešení a poradenství zákazníkům v oblasti výživy a zdravého životního stylu.
  • Náplň činnosti je také vedení klientů, sestavování výživových programů, konzultace..
  • Dále je to práce s reklamou a propagací webových stránek, práce s klienty a spolupracovníky.
  • Po zapracování je možnost kariérního růstu - vedení pracovního týmu, zapojení se do obchodního rozvoje firmy a marketinku. Vše můžete realizovat např. z domova formou home-office.

Nabízíme

  • dlouhodobou, perspektivní a ziskovou příležitost
  • velmi motivující finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu, nebo jen přivýdělek
  • důsledně propracovaný systém školení pro různé úrovně spolupráce
  • jedinečný elektronický systém pro práci z domova, nebo odkudkoliv
  • příjemný kolektiv, který Vám vždy poradí a pomůže
  • práci podle vlastního nasazení, bez šéfa, v denní době, která Vám vyhovuje!

Požadujeme

  • Věk min 18 let.
  • Pracovní nasazení , proaktivní a seriózní přístup.
  • Samostatnost a komunikativnost.
  • Zájem o obor.
  • Ochotu učit se novým věcem a pracovat na sobě.
  • Uživatelskou znalost PC/ internetu.
  • Přirozenou inteligenci.
  • Vytrvalost.

Motivace / Příležitost

"BUĎ ŽIVOT ZMĚNÍ TEBE, NEBO TY ZMĚNÍŠ SVŮJ ŽIVOT!"

Pracovat či podnikat z domu je sen většiny z nás. Pro začátek práce z domu, ale také potřebujete dobře promyšlený pracovní plán, a hlavně dobrý nápad! Vše Vám poskytneme.

Nemusíte trávit hodiny v kanceláři i po splnění všech úkolů, abyste jen dodrželi pracovní dobu. PRACUJTE CHYTŘE a efektivně!

Pracujte pro sebe, sami si určujte počet hodin, žijte a pracujte kdekoliv chcete! Trávíte čas se svojí rodinou a přáteli, máte dostatek prostoru na své koníčky a to nejdůležitější - vidíte, jak Váš příjem každý rok roste!

Sami si rozhodujte o výši svých příjmů, času a aktivitě, kterou vynaložíte, aby bylo dosaženo Vašeho cíle, zisku, vydělaných peněz.

V dalším kroku Vám nezávazně, ale podrobně naši činnost představíme a teprve pak bychom se domlouvali na případné spolupráci.

Můj job!

Tak tedy, pro podrobnější informace a další krok vyplňte kontaktní dotazník. Nejpozději do 3 pracovních dnů Vás budeme emailem, nebo telefonicky kontaktovat.

* povinné položky

Zásady ochrany osobních údajů