Přivýdělek - Změna - Kariéra

Náplň práce

Přivýdělek - Změna - Kariéra

   Otevírá se jedinečná šance pro ty, kteří se nespokojí s nudnou a jednotvárnou prací, kteří hledají změnu, přivýdělek, práci z domu, nebo novou kariéru a za vynaložené úsilí chtějí být náležitě finančně odměněni. Hledáme vážné a seriózní zájemce pro dlouhodobou spolupráci na vedlejší, nebo hlavní činnost. Náplň pracovní činnosti se odvíjí od aktivit obchodně poradenské firmy v oboru zdravého životního stylu. Pro komunikaci s klienty a spolupracovníky využíváme nejnovější technologie, které umožňují tuto činnost vykonávat částečně či zcela z domova s flexibilní pracovní dobou.

Náplň práce

  • Jedná se o zajištění chodu a obsluhy internetových obchodů, pracujeme v obchodní oblasti prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme a to můžete realizovat z domova, z chaty na horách, z pláže od moře, odkudkoliv, kde máte připojení na internet a telefon. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Následně pak poskytujeme řešení a poradenství zákazníkům v oblasti výživy a zdravého životního stylu.
  • Náplň činnosti je také vedení klientů, sestavování výživových programů, konzultace..
  • Dále je to práce s reklamou a propagací webových stránek, práce s klienty a spolupracovníky.
  • Po zapracování je možnost kariérního růstu - vedení pracovního týmu, zapojení se do obchodního rozvoje firmy a marketinku. Vše můžete realizovat např. z domova formou home-office.   

                         Můj job!                            Práce z domu.   


Chcete nás kontaktovat?